kobiety

Planowany projekt…

Świat Kobiet

Chcemy zaprosić Panie, które mają ochotę rozwijać się i wspierać, w miłej i przyjaznej atmosferze. Będziemy przy kawie i herbatce wymieniać się swoim życiowym doświadczeniem, inspirować do działania i wspólnie rozwiązywać ewentualne problemy. W planach są warsztaty rozwojowe dla Pań z zakresu przydatnej wiedzy i umiejętności oraz spotkania z ciekawymi gośćmi. Co ważne, można proponować tematykę spotkań w zależności od pojawiających się potrzeb. To miejsce tworzymy wspólnie i zależy nam na tym, aby dawało ono siłę do życia i potrzebne wsparcie w byciu sobą, czyli taką, jaką chcę i mogę być, zgodnie z moim charakterem, pragnieniami i możliwościami. Stąd prośba o informacje: jaki temat przyda się Paniom najbardziej? W miarę możliwości będziemy chciały sprostać tym potrzebom.

Ta grupa, to nie jest żaden kurs – to luźna, otwarta przestrzeń do spotkań dla Pań, można więc do nas dołączyć w każdym momencie. Oczywiście z uwagi na efektywność naszych spotkań oraz na wciąż grasującego wirusa, ilość miejsc jest ograniczona (i może się zmieniać w zależności od obostrzeń covidowych).

Co miesiąc tydzień przed spotkaniem będziemy mailem rozsyłać zaproszenia i przyjmować od Pań zapisy. Zaproszenia będą się też pojawiały na facebooku i na instagramie.

Gdyby się okazało, że w jakimś miesiącu będzie duże zainteresowanie danym tematem – jeśli to tylko będzie możliwe – będziemy próbowały zrobić dodatkowe spotkanie.

Gdyby się okazało, że covid znowu nas zamyka w domach – poradzimy sobie – przeniesiemy nasze spotkania do internetu. Będziemy online, nie zostawimy naszej grupy!

Spotykania planujemy raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych. Konkretny termin pierwszego spotkania oraz program na najbliższy miesiąc jak tylko ruszy grupa.

 

Do zobaczenia!