małżonkowie

Planowany projekt…

Małżeński Świat 

Chcemy zaprosić małżonków, którzy mają ochotę lepiej się wzajemnie poznać, doskonalić umiejętności, budować porozumienie i docenić się wzajemnie w małżeństwie. Będziemy przy kawie i herbatce wymieniać się swoim życiowym doświadczeniem, inspirować i razem poszukiwać rozwiązań różnych sytuacji. Co ważne, mogą Państwo proponować tematykę spotkań w zależności od Państwa aktualnych potrzeb.

To miejsce tworzymy wspólnie i zależy nam na tym, aby wnosiło ono w Państwa życie jeszcze większą nadzieję i radość oraz, aby dawało potrzebne wsparcie. Jaki temat przyda się Państwu w tym momencie? Zapraszam do kontaktu.

Ta grupa, to nie jest żaden kurs – to luźna, otwarta przestrzeń do spotkań dla małżonków, można więc do nas dołączyć w każdym momencie. Z uwagi na efektywność naszych spotkań oraz na wciąż grasującego wirusa, ilość miejsc jest ograniczona (i może się zmieniać w zależności od obostrzeń covidowych).

Co miesiąc tydzień przed spotkaniem będziemy mailem rozsyłać zaproszenia i przyjmować zapisy. Zaproszenia będą się też pojawiały na facebooku i na instagramie.

Gdyby się okazało, że w jakimś miesiącu będzie duże zainteresowanie danym tematem – jeśli to tylko będzie możliwe – będziemy próbowały zrobić dodatkowe spotkanie.

Gdyby się okazało, że covid znowu nas zamyka w domach – poradzimy sobie – przeniesiemy nasze spotkania do internetu. Będziemy online, nie zostawimy naszej grupy!

Spotykania planujemy raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych. Konkretny termin pierwszego spotkania oraz program na najbliższy miesiąc jak tylko ruszy grupa.

Do zobaczenia!