rodzice

Planowany projekt…

Rodzic w świecie nastolatka

Chcemy zaprosić Rodziców nastolatków, którzy mają ochotę rozwijać się wspólnie i wspierać, w miłej i przyjaznej atmosferze. Będziemy w Gdyni,  przy kawie i herbatce, wymieniać się swoim doświadczeniem współżycia z nastolatkami, inspirować do zmian i wspólnie rozwiązywać ewentualne problemy.  W planach są warsztaty rozwojowe dla Rodziców z zakresu przydatnej wiedzy i umiejętności oraz spotkania z ciekawymi gośćmi. Co ważne, mogą nam Państwo proponować własną tematykę spotkań w zależności od Państwa aktualnych potrzeb. To miejsce tworzymy wspólnie i zależy nam na tym, aby dawało ono Państwu siłę do wzywań jakie niesie ze sobą umiejętne współżycie z nastolatkami i potrzebne wsparcie. Stąd prośba o przekazywanie informacji: jakie tematy przydadzą się rodzicom najbardziej?

Ta grupa, to nie jest żaden kurs – to luźna, otwarta przestrzeń do spotkań dla rodziców posiadających dzieci w wieku nastoletnim, można do nas dołączyć w każdym momencie. Z uwagi na efektywność spotkań oraz na wciąż grasującego wirusa, ilość miejsc jest ograniczona (i może się zmieniać w zależności od obostrzeń covidowych).

Co miesiąc tydzień przed spotkaniem będziemy mailem rozsyłać zaproszenia i przyjmować zapisy. Zaproszenia będą się też pojawiały na facebooku i na instagramie.

Gdyby się okazało, że w jakimś miesiącu będzie duże zainteresowanie danym tematem – jeśli to tylko będzie możliwe – będziemy próbowały zrobić dodatkowe spotkanie.

Gdyby się okazało, że covid znowu nas zamyka w domach – poradzimy sobie – przeniesiemy nasze spotkania do internetu. Będziemy online, nie zostawimy naszej grupy!

Spotykania planujemy raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych. Konkretny termin pierwszego spotkania oraz program na najbliższy miesiąc jak tylko ruszy grupa

Do zobaczenia!