Sesje coachingowe

Coaching jest formą rozwoju osobistego, zawodowego i osobistego. To oparty na celach proces zmian, który Klient przechodzi przy wsparciu coacha. 

Proces ten zaczyna się od tego, że Klient definiuje cel, do którego chce dojść. W kolejnych etapach wybiera drogę, którą będzie szedł. Coach dopinguje go i pomaga mu wydobyć na wierz cały jego potencjał, jakim Klient dysponuje. 

Coaching bazuje na tym, co Klient ma w sobie. Na jego talentach, wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach. Pomaga Klientowi dojrzeć to wszystko by mógł dla siebie wybrać najlepsze, satysfakcjonujące rozwiązanie. Najlepszy sposób, metodę do osiągnięcia własnego celu. 

Zdjęcie utworzone przez shurkin_son - pl.freepik.com

Coach jest lustrem dla Klienta. Wskazuje na to co zaobserwował, pomaga Klientowi zobaczyć cały kontekst sytuacji. Klient z tego co w sobie dostrzegł, co zrozumiał, wybiera co jest dla niego dobre, a co nie. Decyduje, co chce zrobić, kiedy i jak. Planuje swoje dalsze życie zawodowe lub prywatne. 

Coaching to narzędzie, które sprawdza się „w przyszłości”. Różni się od terapii tym, że w terapii porządkuje się przeszłość, coaching natomiast pomaga poukładać i zaplanować przyszłość. Pomaga decydować, planować i osiągać.

 

Chcesz się rozwijać?

Chcesz podjąć jakąś decyzję i się jej przyjrzeć?

Chcesz wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań?

Serdecznie zapraszam na sesje coachingowe!

Zamów sesję coachingową
    Zadaj pytanie