O firmie

Skutecznie zwiększamy efektywność w pracy i zadowolenie z życia

Firma TRENEA powstała jako spełnienie marzeń, żeby rozwijać ludzi poprzez skuteczne metody, korzystając z kompetencji najlepszych trenerów dostępnych na rynku. 

Powołałam ją do życia 15 maja 2009 roku, zaraz po tym, jak zrezygnowałam z pracy w korporacji. Wiele się tam nauczyłam, ale dopiero własna firma pozwoliła rozwinąć skrzydła…

W TRENEA każde szkolenie jest inne, tak jak różni są ludzie, z którym mamy przyjemność pracować. Każdy Klient ma własne, indywidualne potrzeby, inne doświadczenia zawodowe i programy szkoleń powinny te potrzeby i doświadczenia odzwierciedlać. Wówczas szkolenie przynosi oczekiwaną zmianę, i te zmiany są rzeczywiście mierzalne

Dlatego też w TRENEA wnikliwie analizujemy potrzeby Klienta, projektujemy własne programy, dobieramy ćwiczenia pod kompetencje, które mamy rozwijać. Wykorzystujemy przy tym różne narzędzia.

Wyjątkowym na ryku narzędziem, które w TRENEA stosujemy, jest Profil Motywacyjny RMP– test sprawdzający wewnętrzną motywację człowieka. Jestem nim wprost zachwycona i dlatego też jestem certyfikowanym masterem tego narzędzia. RMP umożliwia poznanie naturalnych predyspozycji i potencjału człowieka, które wynikają z indywidualnego systemu jego wartości. RMP nie opisuje zachowań, RMP bada – dlaczego i w jaki sposób do nich dochodzi. To badanie jest niezwykle proste (test online + rozmowa), a w pełni oddaje indywidualność każdego człowieka!

Kolejnym wyjątkowym narzędziem, jakie używamy w naszej pracy jest PDW – Plan Działań Wdrożeniowych. Umożliwia ono zachodzenie oczekiwanych zmian wśród uczestników szkoleń. Dzięki pracy z PDW pod okiem trenera uczestnik określa i projektuje konkretne zachowania (zmiany), jakie zamierza wprowadzić u siebie po szkoleniu. 

To, co nas wyróżnia na rynku szkoleń jest również fakt, że skutecznie przeprowadzamy szkolenia w miejscu pracy – Training On The Job

Podstawą naszej pracy jest pokora, szacunek, wzajemne zaufanie, umiejętność budowania relacji, nastawienie na realizację potrzeb Klienta, umiejętność słuchania oraz wiedza i kompetencje.

Firma TRENEA jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00107/2021